Ionic Detox

Ierīces Ion Detox Device izgudrojuma pamatā ir daudzi zinātniskie pētījumi un tā tiek plaši lietota visā pasaulē kopš 2003. gada. Procedūra ir pieprasīta medicīnas klīnikās un rehabilitācijas centros ASV, Kanādā, Eiropā, Ķīnā un citās valstīs. Ierīce ir parasta un lēta, lai to varētu izmantot mājas apstākļos, un kuru Jūs varat iegādāties pie mums.

Nedaudz par mums: jau 6 gadus mēs strādājam Latvijā, izplatot ierīces profesionālās darbības veikšanai un mājas lietošanai. Visas mūsu ierīces tiek ražotas no kvalitatīvām detaļām. Pirms pārdot Jums, ierīci pamatīgi pārbauda mūsu darbinieki. Visām mūsu piedāvātajām jonu detoksikācijas ierīcēm ir 3 gadu jeb 36 mēnešu garantija.
Šodien mūsu tirgū tiek piedāvātas dažādas lētas Detox ierīces, kas var vienkārši nodarīt pāri cilvēka veselībai, tāpēc esiet uzmanīgi.

 

Profesionālās ierīces ar jonu detoksikācijas sistēmu

Multifunkcionālā ierīce: 4 procedūras vienā


Ar šo ierīci var veikt jonu detoksikāciju vienai personai, locītavu vai muguras infrasarkanās sildīšanas terapiju, pēdu masāžu, muguras, kāju, roku vai vēdera impulsu masāžu.

Kods:ID01 (ir uz vietas)

Komplektācija:
- ierīce ar LCD ekrānu
- elektrods 30 procedūrām (1 gab.)
- barošanas vads
- alumīnija koferis
- antistatiskā aproce
- elektromasāžas elektrodi (2 gab.)
- masāžas čības
- infrasarkanā josta ar bambusu
- рН testeris urīnam un siekalām
- ūdens krāšu tabula


Cena: EUR 370,00
(akcijas cena Eur 330,00)

Ierīce divām personām


Šī ierīce tiek izmantota profesionālajā darbībā: skaistumkopšanas salonos, SPA un veselības centros. Ar šo ierīci var veikt jonu detoksikācijas procedūras vienam cilvēkam vai diviem cilvēkiem vienlaicīgi. Ļoti izdevīgs un laika ietaupīgs variants.
Kods:IDB02

Komplektācija:
- ierīce ar LCD ekrānu
- jauns dizains
- elektrods (2 gab.)
- barošanas vads
- alumīnija koferis
- рН testeris urīnam un siekalām
- antistatiskā aproce (2 gab.)
- infrasarkanā bambusa josta (2 gab.)
- krāšu tabula (2 gab.)

Cena:EUR 450,00
(akcijas cena Eur 400,00)

Elektroimpulsu masāžas ierīce
 
Infrasarkanā josta ar bambusa ogles pildījumu

Infrasarkanā bamubusa josta sastāv no 5-gadīga bambusa, kurš ir izaudzēts kalnainā apkaimē un apstrādāts augstā temperatūrā. Iegūtās kokogles izstaro infrasarkanos starus un negatīvi uzlādētus jonus. Mēs šo enerģiju varam sajust kā maigu, patīkamu siltumu, kas var nokļūt zem ādas pat 3.5 collu dziļumā!

Josta stimulē asinsriti, uzlabo šūnu apgādi ar skābekli, paaugstina imunitātes pretošanās spēkus, samazina sāpes un muskuļu spazmas, padarot ādu elastīgāku. Ir efektīva svīšanas problēmas risināšanā.Jostai ir ērts izskats un tā der jebkuram cilvēkam. Jostu var lietot uzliekot uz pleciem, kakla, muguras, vēdera, gurniem. Šādā veidā to var lietot kā daļu no figūras veidošanas progrāmmas.

Elektromasāžas elektrodi

Elektrodi ir komplektā ar ID01 ierīci. Impulsa elektriskā strāva liek muskuļiem aktīvi sarauties. Vienlaicīgi tiek veikta iedarbība arī uz asinsvadu sieniņām, tādējādi uzlabojot asinsriti un limfodrenāžu, aktivizējot vielmaiņu un veidojot vietējo lipolīzi.
Tas viss veic labu nostiprinošo iedarbību muskuļiem, uzlabojot muskuļu tonusu un palielinot to masu. Tas arī veicina tauku šūnu apjoma samazināšanos. Elektrodus var likt uz muguru, rokām, kājām, vēderu.

Elektromasāžas čības

Čības ir komplektā tikai ar ID01 ierīci. Pēdu elektromasāžas pamatā ir refleksoterapija, kas ir viena no Austrumu medicīnas nozarēm, un miostimulācija. Pēdās ir bioloģiski aktīvi punkti, kuri saistīti ar cilvēka orgāniem. Elektromasāža, iedarbojoties uz šiem punktiem, ietekmē dažādu orgānu darbību. Šī veida pēdu masāža samazina muskuļu sāpes, atjauno organisma enerģiju.

 
Pēdu elektromasāža:uzlabo asins cirkulāciju, samazina sāpes, samazina muskuļu sāpes, samazina nogurumu.
 
 
Papildus aksesuāri
 
Elektrods(nomaināms kartridžs)
 
Elektrods darbības procesā nolietojas. Garantija efektīvai elektroda darbībai ir 30-50 procedūras, atkarībā no tā kopšanas un lietotā ūdens kvalitātes. Pēc resursa darbības beigšanās, to nepieciešams nomainīt.

Kods:D03 (ir uz vietas)
 
Elektroda cena: EUR 21,50

Ar klienta karti vai ar MV karti:EUR 15,00*

 
*Cena "KLIENTA KARTES" īpašniekam. Lai saņemtu klienta karti, Jums ir jāiegādās jebkura mūsu jonu detoksikācijas ierīce.
*Cena ar Mana veselība karti, kuru var iegādāties pie mums par EUR 17,00, ja Jums nav mūsu ierīces.
 
pH testeri urīnam un siekalām(4,5-9,0)

Cilvēka organismā ir noteikta skābuma – sārmainuma attiecība, kura tiek raksturota ar pH (ūdeņraža) rādījumu.Pirms katras jonu detoksikācijas procedūras ir jāpārbauda savs pH līmenis.

pH testa strēmeļu cena (100 gab.):EUR 12,00 (nav uz vietas)

 
Elektrodu tīrīšanas līdzeklis

Calc Remover - tas ir līdzeklis, kas palīdz pagarināt elektroda darbaspēju. Ir nepieciešams tūrēt elektrodu pēc katras 5 procedūras šķidrumā: 100 ml līdzekļa uz 1 L kārstu ūdeni (uz nakti), pēc tam ļoti rūpīgi ir jāskālo.


Līdzekļa cena (1 L): EUR 4,00 (ir uz vietas)

 

Reklāmas bukleti

Krāsaini buklets, kurā ir aprakstīts jonu detoksikācijas procedūras darbības princips, kurss, indikācijas un kontrindikācijas. Bukleti ir latviešu un krievu valodās.
 

Cena: EUR 25.00 (100 gab.), EUR 15.00 (50 gab.)

 

                                                         Reklāmas plakāts A3


Iegādājoties 100 reklāmas bukletus, plakāts ir dāvanā.


 

Cena: EUR 10,00

 

APMĀCĪBAS

 

Seminārs notiek E.Birznieka-Upīša ielā 20a-309,Rīga

Pieraksts pa tālr.20374691

Apmācību cena: EUR 65,00
Mūsu ierīču īpašniekiem: EUR 35,00 (uzrādot mūsu IONIC DETOX klienta karti,garantijas lapu, EKA čeku vai pavadzīmi)
 
Uzkrājot nepieciešamo pieredzi, mūsu klientu atsauksmes, sadarbojoties ar pieredzējošiem fizioterapeitiem, rehabilitologiem, mēs esam sagatavojuši Jums apmācības programmu darbā ar ierīci, par dažādām īpašībām, kas ir jāzina katram, kas izmanto ierīci. Apmācības notiek venā dienā, 4-5 stundas. Seminārs notiek grupā ar fizioterapeita un rehabilitācijas jautājumu speciālista piedālīšanos.
 

Programma:
I Daļa
1. Procedūras aktualitāte
2. Indikācijas
3. Ierīces darbības princips
4. Detoksikācijas režīmi
5. Ieteikumi
6. Papildus aksesuāri
7. Darba zonas organizēšana
8. Sanitārās-higiēnas prasības kabinetam
PĀRTRAUKUMS
II daļa
9. Relatīvas un absolūtas kontrindikācijas